ČESKYENGLISHDEUTSCHFRANCAISPOLSKI
Hlavní strana Obchodní místa Kalendář akcí Nápověda Pro registrované
Návrat na hlavní stranu
Pořadatelé si vyhrazují právo změny termínu, programu, místa i účinkujících.
  Království perníku

Příroda

pohled na Haškovec z Hončové hůrky pohled na Haškovec z Hončové hůrky pohled na obec a okolí z Hončové hůrky pohled na obec a okolí z Hončové hůrky pohled na obec a okolí z Hončové hůrky významný krajinný prvek Hončova hůrka - 336 m nadmořské výšky významný krajinný prvek Hončova hůrka - 336 m nadmořské výšky splav na řece Lubině a léto splav krajina kolem řeky Lubiny v blízkosti splavu na Stikovci podzimní příroda kolem řeky Lubiny láká k vycházkám krajina kolem řeky Lubiny v blízkosti splavu na Stikovci podzim ve Skotnici ve středu obce podzim ve Skotnici Skorotín v zimě pohled na zimní krajinu z Hončové hůrky pohled na zimní krajinu z Hončové hůrky zákoutí řeky Lubiny zákoutí řeky Lubiny Skorotín v zimě Skorotín v zimě Skorotín v zimě zima - i koleje nám zavál sníh zima - i koleje nám zavál sníh
DALŠÍ INFORMACE: Skotnice

Podle druhu akce:
Místa konání:
Programová nabídka:
Kontaktní adresa:
Kam na Pardubicku s.r.o.
Zámeček č.p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
tel. (+420) 466 612 474
Důležitá upozornění:
 • Prodej vstupenek se uskutečňuje dle smlouvy mandátní jménem a na účet příslušného pořadatele, který jako jediný nese odpovědnost za rozsah a kvalitu jím poskytnuté služby.
 • Změna termínu, programu, místa a účinkujících vyhrazena. Ve vlastním zájmu se průběžně informujte na prodejním místě nebo na této internetové adrese.
 • Zakoupené vstupenky nelze ani vrátit ani vyměnit.
 • Ve vlastním zájmu chraňte vstupenky a jejich kontrolní čísla (PIN) před zneužitím. Kontrolní číslo lze použít pouze jednou, poté je vstupenka neplatná.
 • Kopírování a jiné způsoby padělání či upravování vstupenek se zakazují.
 • Nekupujte vstupenku od prostředníků, kteří nejsou vlastníky razítka na zadní straně vstupenky. Jinak riskujete, že se stanete obětí podvodu a že si koupíte bezcenný padělek.
 • Copyright 1998-2023 © Kam na Pardubicku, s.r.o.
  www.TICKETS.cz je registrovaná ochranná známka společnosti Kam na Pardubicku, s.r.o.
  Součást integrovaného prezentačního a rezervačního systému Doménová koule.