ČESKYENGLISHDEUTSCHFRANCAISPOLSKI
Hlavní strana Obchodní místa Kalendář akcí Nápověda Pro registrované
Návrat na hlavní stranu
Pořadatelé si vyhrazují právo změny termínu, programu, místa i účinkujících.
  Království perníku

CK SHENKO´S [ Cestovní kancelář ]

CK SHENKOS - ilustrační koláž
Vážení klienti a milí cestovatelé,
jsme rádi, že jste si pro své volné chvíle určené k Vaší dovolené a odpočinku zvolili právě naši cestovní kancelář Shenko´s s.r.o. Specializujeme se především na Egypt (Hurghada, Sinajský poloostrov - Sharm El Sheikh, Dahab, Nuweiba, Taba), Senegal, Spojené arabské emiráty a Jižní Itálii. V těchto zemích Vám nabízíme bohatý výběr pobytových, poznávacích a kombinovaných zájezdů, Safari zájezdů a programů s nadstandardními službami.

Zajišťujeme dovolenou nejen pro individuální klienty, ale také organizujeme skupinové zájezdy, kongresovou a incentivní turistiku či tématické zájezdy.

Vytvoříme pro Vás zájezd s programem dle vašich představ a přání. Naše zájezdy nabízíme v několika cenových relacích, a tím se stávají dostupné pro náročné i méně náročné klienty, rodiny s dětmi i dobrodružné povahy.

Připravili jsme pro Vás rozsáhlé slevy, ze kterých si vybere skutečně každý. Slevy za včasný nákup až 15%, k rodinné dovolené doporučujeme využít např. možnosti akce "Dítě zcela zdarma" nebo slevy pro 3. dospělou osobu. Pro více i méně početné skupiny nebo pro novomanžele, seniory či invalidy nabízíme další lákavé slevy. Doufáme, že i tato skutečnost přispěje k Vašemu správnému výběru.

Naši pracovníci Vám rádi zodpoví jakékoliv Vaše dotazy telefonicky, osobně na našich pobočkách, elektronickou poštou nebo pomocí našich webových stránek. V klidu a pohodě si prohlédněte náš nový katalog ve společnosti Vašich nejbližších a přejeme úspěšný výběr dovolené.

Cestovní kancelář Shenko´s s.r.o. doufá, že právě námi organizované zájezdy splní Váš nejtajnější cestovatelský sen a věříme, že na dovolenou s námi budete dlouho vzpomínat jen v dobrém.

Team zaměstnanců cestovní kanceláře Shenko´s s.r.o.

"Jestli my nejsme číslem jedna ... naši klienti jsou!"

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí: 08:30 - 19:00
Úterý: 08:30 - 19:00
Středa: 08:30 - 19:00
Čtvrtek: 08:30 - 19:00
Pátek: 08:30 - 19:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Neděle: Zavřeno

KONTAKTNÍ ADRESA:

Cestovní kancelář Shenko´s s.r.o.
Litovelská 117/6
779 00 Olomouc
Česko (CZ)
tel: (+420) 585 428 886
(+420) 777 895 198
fax: (+420) 585 227 078
Pyramidy v Gyze
Cairo

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Shenkos.cz

Typ záznamu: Cestovní kancelář
AKTUALIZACE: Jana Mikulíčková (CK Shenko) org. 56, 31.03.2005 v 10:30 hodin

Podle druhu akce:
Místa konání:
Programová nabídka:
Kontaktní adresa:
Kam na Pardubicku s.r.o.
Zámeček č.p. 38
533 52 Ráby u Pardubic
tel. (+420) 466 612 474
Důležitá upozornění:
 • Prodej vstupenek se uskutečňuje dle smlouvy mandátní jménem a na účet příslušného pořadatele, který jako jediný nese odpovědnost za rozsah a kvalitu jím poskytnuté služby.
 • Změna termínu, programu, místa a účinkujících vyhrazena. Ve vlastním zájmu se průběžně informujte na prodejním místě nebo na této internetové adrese.
 • Zakoupené vstupenky nelze ani vrátit ani vyměnit.
 • Ve vlastním zájmu chraňte vstupenky a jejich kontrolní čísla (PIN) před zneužitím. Kontrolní číslo lze použít pouze jednou, poté je vstupenka neplatná.
 • Kopírování a jiné způsoby padělání či upravování vstupenek se zakazují.
 • Nekupujte vstupenku od prostředníků, kteří nejsou vlastníky razítka na zadní straně vstupenky. Jinak riskujete, že se stanete obětí podvodu a že si koupíte bezcenný padělek.
 • Copyright 1998-2023 © Kam na Pardubicku, s.r.o.
  www.TICKETS.cz je registrovaná ochranná známka společnosti Kam na Pardubicku, s.r.o.
  Součást integrovaného prezentačního a rezervačního systému Doménová koule.